Referencie

   

Napíšte Vašu recenziu ...

 
 
 
 
Pole s * je povinné.
17 entries.
Peter a Nikola Peter a Nikola
Ďakujeme veľmi pekne za krásne fotky, ktoré sú v konečnom dôsledku naozaj profesionálne. Už počas fotenia bolo vidieť, že vieš čo robíš a robíš to naozaj dobre 😊 aj keď sme mali skromnejšie podmienky kvôli aktuálnej korone, fotiek bolo dosť a aj keď nie sme fotomodely, fotenie sme si užili naplno v príjemnej atmosfére 👍 určite odporúčam každému 👌 paráda 👏
Michaela a Marián Michaela a Marián
Ahoj 😊 chceli by sme ti v prvom rade veľmi pekne poďakovať za nádherné fotky 😍 a príjemnú atmosféru pri fotení. Sme veľmi spokojní zo všetkým a boli sme radi, že si s nami prežil nás deň a všetko zaznamenal. Tvoja práca a prístup je profesionálny a vynikajúci😊 Vrelo ťa odporúčame každému kto má záujem o prekrásne fotky. Ešte raz ďakujeme 😉
Michaela a Tomáš Michaela a Tomáš
Ahoj Norbi ďakujeme za úžasný prístup a ešte krajšie fotky a to balenie je prekrásne, bolo nám stebou super. Milý, vtipný, príjemný, profesionálny no proste fotograf na jednotku. Odporúčam každému kto chce mať svôj veľký deň výnimočný. Ďakujeme z celého srdca 🙂☺️
Buranskí Buranskí
Milý Norbi, Ďakujeme krásne, že si mohol byť aj ty súčasťou nášho veľkého dňa. Spolupráca s tebou bola príjemná, bezproblémová a čomu sa najviac teším, bezstresová/pohodová. Fotky sú nádherné, je ich dostatok a balenie je veľmi vkusné, elegantné. USB kľúč nemá chybu, krásny design. Dokázal si zachytiť najkrajšie momenty nášho života, na ktoré nezabudneme a budeme na ne spomínať vždy s radosťou. Odporúčam každému. Ľudia, neoľutujete 🙂
Natália a Matúš Natália a Matúš
Norbi, za fotky veľmi pekne ďakujeme, my sme s tvojou prácou boli veľmi spokojní. Fotky boli dodané rýchlo, cca týždeň, a v krásnom balení. Ďakujeme za darček a určite Ťa odporúčame ďalej!
Timea a Stefan Timea a Stefan
Ďakujeme pekne za krásne fotky a príjemnú atmosféru pri fotení. Drevený box s Usb klúčom a fotografiami je nádherný. Odporúčame ťa každému kto chce mať také krásne fotky od teba 🙂 .
Lenka a Marián Lenka a Marián
Norbi je skvelý fotograf s úžasným prístupom, ktorý pri fotení uvoľní atmosféru a ľudia sa cítia veľmi dobre. Fotky sú krásne, drevený box s USB kľúčom a fotografiami je super nápad a veľmi efektne to ukáže. Za darček "extra fotku" ďakujeme, krásne sa vyníma na stene. Norbiho vrelo odporúčame všetkým, kto má záujem o svadobného fotografa.
Juraj a Mirka Juraj a Mirka
Ahoj Norbi, s fotkami a s celým priebehom fotenia sme veľmi spokojný. Drevený box s fotkami je nádherný. Spravil si nám nádhernú fotoknihu z našej svadby. Ďakujeme a odporúčame Ťa ďalej ...
Peter a Janka Peter a Janka
Ďakujeme Norbi za krásne fotky z obradu a hostiny. Sme veľmi spokojní s tvojim prístupom a tvoje fotky ako spomienka nám ostanú na celý život . Odporúčame Ťa ďalej. 👍👍👍
Roland a Zuzi Roland a Zuzi
Ďakujeme pekne za nádherné fotky 😊, sme veľmi spokojní. Budeme ťa odporúčať každému kto chce mať najkrajšie fotky 😉. Tešíme sa, že sme si ťa vybrali vďaka Lenke 😚.
Lucia a Peter Lucia a Peter
Vďaka za fotografie z obradu, sme radi že sme si vybrali teba. Sme spokojní aj s dodacími lehotami fotiek, nie ako niektorí až po 2 mesiacoch odovzdajú fotky, do 10 sľúbených dní sme ich mali. Odporúčame a ďakujeme Norbert.
Lenka a Marek Lenka a Marek
Ahoj Norbi, výborný prístup, komunikácia, nápaditosť, profesionalita, naše fotky sú krásne, obrovská spokojnosť, ďakujeme a odporúčame ťa ďalej.
Helenka a Attila Helenka a Attila
Norbi-ďakujeme za prekrásne fotky,sú dokonalé! bol si s nami celý náš svadobný deň-od rána do rána, vrelo ťa odporúčame každému kto chce mať kvalitné, precízne a krásne fotky. Ďakujeme aj za to že si nás do ničoho netlačil a celé fotenie bola veľká sranda-dobre sme sa nasmiali😁 ďakujeme.
Veronika a Tomáš Veronika a Tomáš
Ďakujeme za krásne fotky z obradu Norbi. Vždy sa k nim vraciame s radosťou.
Andrea a Ladislav Andrea a Ladislav
Ahoj dnes sme si vyzdvihli od teba naše fotky, sme veľmi spokojní s nimi aj s celým priebehom nášho svadobného dňa, pri tebe sa naša nervozita hneď stratila, bol si super, príjemná a uvoľnená atmosféra počas fotenia. Ďakujeme za všetko. Odporúčame.
Claudia pint Claudia pint
Odporúčame skvely fotograf ktorý nie len dobre foti ale aj spravi naladu plne odporúčame nám bol na svadbe fotiť a zachytil tie najlepsie a najkrajšie momenty proste super nieje nad čím rozmýšľať.
Ľubka a Miroslav Ľubka a Miroslav
Ahoj Norbert, celý náš svadobný deň s tebou bol veľmi príjemný. Si úžasný fotograf a tvôj prístup k nám bol skvelý. Fotky sú nádherné boli sme spokojní. Budeme ťa odporúčať známym. Ďakujeme.

https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00001.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00006.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00008.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00018.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00030.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00032.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00034.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00011.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/09/Micaela-a-Marian00005.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/DSC5108.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/DSC5061-2.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/DSC5047-2.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/DSC4670.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/DSC4684-2.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/BW-5.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/Portréty-58.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/Portréty-81-1.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/DSC1979-2.jpg
https://www.norbertludas.com/wp-content/uploads/2019/06/Portréty-34-1.jpg